Shop Mobile More Submit  Join Login
Quick loans homepage by lefiath Quick loans homepage by lefiath
Few months ago I've started working on a different, simplified graphic style, and I'm aiming at combining the good that comes from flat design and traditional design elements (I don't really like flat elements, but I agree with philosophy behind it). This is one of the older designs.
Add a Comment:
 
:iconbob-project:
Bob-Project Featured By Owner Apr 25, 2014  Student Interface Designer
pretty cool
Reply
:iconahsanpervaiz:
ahsanpervaiz Featured By Owner Apr 3, 2014  Professional Interface Designer
like it good
Reply
:iconsim3j:
SiM3j Featured By Owner Apr 1, 2014  Professional Interface Designer
Mně se tak hrozně nelíbí ten dnešní "3 bodový" trend. Všechny weby jsou skoro stejné, stejně hnusné. Chápu, že web má dýchat, ale navrhované weby v dnešní době jsou tak šíleně roztahané, že to je moc i na mě. Samozřejmě nic proti tvému návrhu, jako takovému, to se spíš vyjadřuji k tomu, že ty sám rád nejsi zrovna zastáncem dnešního trendy flat designu.
Reply
:iconlefiath:
lefiath Featured By Owner Apr 2, 2014  Professional Interface Designer
Tak zrovna ty tři body nejsou nic nového, byly tu dávno před plochým designem a nemají nic společného se zpracováním. Podobné dělení obsahu jsem používal dávno a používá se prostě proto, že je vhodné návštěvníkům prezentovat text v malých kouscích a tři sloupce jsou obvykle ideální. Stejně tak nesouhlasím že by to bylo hnusné, většina se shoduje, že zrovna tahle část (obecně, ne v tomhle design) bývá pro lidi nejvíc líbivá. Takže tady se neshodneme.
Reply
:icon0ldstyll3r:
0ldstyll3r Featured By Owner Apr 1, 2014  Hobbyist Interface Designer
The combination,the colours exported,WOW! Amazing work mate! :)
Reply
:iconlefiath:
lefiath Featured By Owner Apr 2, 2014  Professional Interface Designer
Thank you :)
Reply
:icontetriarch:
tetriarch Featured By Owner Mar 31, 2014
tohle je hezké, dost se mi to líbí složitost hozená stranu web je příjemně vzdušný, ikdyž by mohl být lehounce smrsknutý(pro pohodlí, aby uživatel nesjížděl dolů a nahoru jak potrefený). Chtěl jsem se zeptat, zda by podobný styl nebo konkrétně tento byl použitelný třeba pro osobní web, něco jako blog/portfolio?
Reply
:iconlefiath:
lefiath Featured By Owner Apr 2, 2014  Professional Interface Designer
Samozřejmě je to použitelné na další weby, i já jsem zkrátka postupně došel k tomu, že se člověk nemusí omezovat a jasný trend v používání webů je fakt, že uživatelům nevadí scrollování. Pořád budou designy, kde je vzdušnost přehnaná a kdy v podstatě na jednu stránku připadá jedna věta nebo obrázek, ale to jsou spíš designové výstřelky. Tenhle design by samozřejmě šel 2x smrsknout, ale jak říkám, uživatelům to nevadí a větší volný prostor pomáhá s dávkováním obsahu - když ho máš dál od sebe, tak se zlepšuje okamžité rozlišování jednotlivých částí.
Reply
:icontetriarch:
tetriarch Featured By Owner Apr 2, 2014
Ok ;) dobře, jen jsem vhodil svůj názor, ale asi máš pravdu lefe ;) Díky moc za odpověď ;) Měj se fajn ;)
Reply
:iconlefiath:
lefiath Featured By Owner Apr 13, 2014  Professional Interface Designer
No, já mám taky svůj názor a napsal jsem ho :) V diskuzi je normální, že poměřujeme svoje názory a předkládáme argumenty, abychom podpořili svůj pohled na věc. Na internetu to může často vyznívat agresivněji, ale věř mi že ti odpovídám maximálně věcně.
Reply
:icontetriarch:
tetriarch Featured By Owner Apr 13, 2014
Však v pořádku, ono je na druhou stranu si myslím taky brát fakt, že ty se v tomto oboru vyznáš a já jsem lajk, co jen pokládá názory. Něco takového bych taky rád uměl, docela rád bych si udělal osobní web, coby fungoval jak pro blog, tak pro galerii a portfolio s mírným zaměřením na herní vývoj.
Reply
:iconlefiath:
lefiath Featured By Owner Apr 13, 2014  Professional Interface Designer
To by neměl být problém, existuje řada služeb co ti zdarma poskytne web s vhodnou šablonou, kde si potřebné základní věci sám nastavíš v administraci a pak už je používáš web. Například wordpress, tumblr a jiné.
Reply
:icontetriarch:
tetriarch Featured By Owner Apr 13, 2014
ty znám ;) vtip je v tom, že já si rád dělám věci pokud možno od píky sám..  takže zřejmě se budu muset učit s photoshopem dělat webdesign a pak se učit html a css
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
March 31, 2014
Image Size
987 KB
Resolution
1600×2210
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
2,083
Favourites
16 (who?)
Comments
13
Downloads
12
×